Başboğa

Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar


Çelik iskeletli çadırlarımız; optimum mukavemet, yerinde hızlı kurulum, kolay söküm, taşınabilirlik, uzun ömürlülük prensipleri doğrultusunda uzman mühendis ve mimar kadromuz tarafından tasarlanıp Başboğa Fabrikaları’nda yüksek kalite profillerden üretilmektedir. Statik denge ve mukavemet hesapları, kaynak, kesim, büküm, boya işlemlerinin tamamı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Çelik iskeletli yapılarımızın üretiminin her aşamasında yapılan statik testlerle imalat kalitesinin yanı sıra müşterilerimize Başboğa güvencesini iç rahatlığıyla garanti ediyoruz. Projelendirme ölçütümüz sadece yapının estetik görünüm ve işlevselliğiyle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda sismik aktivite ve ağır hava şartlarına karşı can ve mal güvenliğini de sağlamaktır.

Standart olarak çelik iskeletli yapılarımız 120 km/saat rüzgar şiddetine ve 90 kg/m2 kar yükü taşıma kapasitesine sahiptir. Bu değerlerin, çadırların kullanım amacı ve kurulacağı bölgenin iklim özelliklerine göre 150 km/saat rüzgar hızına ve 160 kg/m2 kar yüküne çıkarılması mümkündür.

Tüm çelik iskelet sistemini oluşturan yapı elemanlarına standart işlem olarak makine ve otomobil parçalarında korozyona karşı uygulanan dayanıklı boyayla kaplama yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin talebi ve ihtiyacı doğrultusunda çelik profiller sıcak daldırma galvaniz ile korozyona ekstra direnç kazanır.

Başboğa Çadır A.Ş. uzman tasarım ekibi siz müşterilerimize en doğru projeyi, en kısa zamanda, en ekonomik çözümlerle sunar…